logo KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER
Kurşun Önlük Kullanıın, Radyasyondan Korunun.Sizin İçin Üretiyoruz...
TURKİSH KURŞUN ÖNLÜK ENGİLİSH LEAD APRON KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ BİLİMSEL YAZILAR BASINDA BİZ ÜRÜN VİDEOLARIMIZ REFERANSLAR DUYURU VE KAMPANYALAR İLETİŞİM
ÖN KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
ÖN SIRT KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
TAM KORUMA ÖN ARKA KAPALI KURŞUN ÖNLÜK
ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK
ÇOCUKLAR İÇİN KURŞUN ÖNLÜKLER
HAMİLELER İÇİN KURŞUN ÖNLÜK RADYASYON KORUYUCULAR
DİŞ HEKİMİ İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
PANAROMİK ÇEKİM İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
TROİD KORUYUCULAR
GONAD KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
YENİDOĞAN GONAD VE RADYASYON KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
RADYASYON KORUYUCU PERDE
AMELİYAT MASASI KORUYUCU KALKANLAR
ÇOK AMAÇLI RADYASYON KORUYUCULAR
HASTA KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
KURŞUN GÖZLÜK RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ELDİVEN RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ÖNLÜK ASKILIKLARI
KURŞUN ÖNLÜK ÖZEL ÜRETİM FORMU
KURŞUN PARAVAN
KURŞUN KAPLAMA
KURŞUNLU CAM
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ÖN KORUMA
KURŞUN ÖNLÜKLER TEKNİK ŞARTNAMESİ TAM KORUMA
KURŞUNLU ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ETEK YELEK
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ GONAD KORUYUCU
ENJEKTÖR TAŞIMA KUTULARI
ANJİO AMELİYATHANE KORUYUCU SİSTEM
RADYASYON KORUYUCU MASKE
RADYASYONA KARŞI CESET TORBASI
ÇOK AMAÇLI RADYASYON KORUYUCULAR

ÇOK AMAÇLI ÜRETİLEN RADYASYON KORUYUCULAR

 

Satışını yapmış olduğumuz İxxiR Marka Radyasyon koruyucularında sizlere daha iyi korunum sağlamak amacıyla AR-GE departamınızca geliştirilen yeni modellerimizden bahsedeceğiz. Radyasyona karşı maksimum koruma sağlamak amacıyla farklı koruma modelleri geliştirilmiştir.

Aşağıda belirtilen modellerde Radyasyon Koruyucular üretilmektedir.

1- Gögüs ve Meme Koruyucular         : Genel kullanıma uygun olarak üretilmiş olup, en yaygın ve tercih edilen modeldir. 0,50 Pb bir koruma sağlar ve göğüs ve meme bölgesini sararak, ortamdaki şuadan sizi maksimum seviyede korumaktadır. Rahat kullanımı sebebiyle özel bir üründür.


 

 

 

 

 

 

 

  

  2- Bacak ve Ayak Koruyucular           : Genel kullanıma uygun olarak üretilen bir ürünüdür. Kullanım tercihi açısından sizler için tasarlanmıştır. Kurşun önlüğün kapatamadığı bacak kısımlarını korumanızı sağlar. Bu nedenle radyasyon ışımasının bacak kemik yapısı ve dokusuna etki etmesini engeller. Rahat bir kullanımı bulunmaktadır. 

 

  3- Kol Koruyucular                       :    Genel kullanıma uygun olarak üretilen bir ürünüdür. Kullanım tercihi açısından sizler için tasarlanmıştır. Kurşun önlüğün kapatamadığı kol kısımlarını korumanızı sağlar. Bu nedenle radyasyon ışımasının kol kemik yapısı ve dokusuna etki etmesini engeller. Rahat bir kullanımı bulunmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   4- Kafa Koruyucu          :Bu model ürünümüzün AR-GE si yeni tamamlanmış olup, yaygın kullanılacak bir modeldir. Yüksek şua ortamlarında çalışanların mutlaka kafatası ve kafa içi yapılarını korumaları gerekmektedir. Bizim önerimiz, özellikle ameliyathane çalışanların uzun süreli mağruz kaldıkları Şua ya karşı kafa koruyucu kullanmaları yönündedir. Ergonomik yapısı ve her kafaya uygulanabilecek modelleriyel sizlere maksimum bir koruma sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

5- Çocuklar İçin  Kafa  Koruyucu            : Bu model çocukların yapısı dikkate alınarak tasarlanmış ve çocukların çekimlerde mağruz kalacakları şuaya karşı korunmasını amaçlamaktadır.

Özellikle , çocukların röntgen çekimlerinde mutlaka Kafa koruyucu kullanmaları gerekmektedir. Gelişme evresinde olan çocuklarda beyin fonksiyonlarının etkilenmesi , çocukların gelişimelerini kötü yönde etkileyebileceği unutulmamalıdır. Normal çekimlerde olduğu gibi Diş Hekimliği çekimlerinde de mutlaka çocukların Kafa koruyucu kullanmaları veya kullandırılmasının sağlanması gerekmektedir.

 İxxir Marka  Koruyucuların üretiminde kullanılan malzeme özel nanoteknolojik sistemle üretilmiş ve kalite testleri yapılarak Dünyaca kabul görmüş radyasyon koruyucu metaryeldir. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sağlar ve kırılma yapmaz.

İxxir Marka  Koruyucuların üretiminde kullanılan kumaşlarımız su itici özelliğe sahiptir. Ayrıca, kolayca temizlenebilmekte ve üzerinde leke tutmayan özelliklere sahiptir. Radyasyon Koruyucularımızın yapısı ilk temas yanma, ateş , batmaya karşı dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

 

  1.  Radyasyon Koruyucularımıza istinaden de renk tercih bölümümüzden renk tercihinde bulunabilirsiniz. 
  2. İstemiş olduğunuz model varsa, model tercihinde de bulunabilirsiniz.

 

UNUTMAYINIZ 

 İXXİR MARKA KURŞUN ÖNLÜKLERİMİZ VE RADYASYON KORUYUCU ÜRÜNLER ÜRETİM VE FABRİKASYON HATALARINA KARŞI FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN 2 YIL GARANTİLİDİR.

Copyright 2017 KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER. Tüm hakları saklıdır.