logo KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER
Kurşun Önlük Kullanıın, Radyasyondan Korunun.Sizin İçin Üretiyoruz...
TURKİSH KURŞUN ÖNLÜK ENGİLİSH LEAD APRON KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ BİLİMSEL YAZILAR BASINDA BİZ ÜRÜN VİDEOLARIMIZ REFERANSLAR DUYURU VE KAMPANYALAR İLETİŞİM
ÖN KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
ÖN SIRT KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
TAM KORUMA ÖN ARKA KAPALI KURŞUN ÖNLÜK
ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK
ÇOCUKLAR İÇİN KURŞUN ÖNLÜKLER
HAMİLELER İÇİN KURŞUN ÖNLÜK RADYASYON KORUYUCULAR
DİŞ HEKİMİ İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
PANAROMİK ÇEKİM İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
TROİD KORUYUCULAR
GONAD KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
YENİDOĞAN GONAD VE RADYASYON KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
RADYASYON KORUYUCU PERDE
AMELİYAT MASASI KORUYUCU KALKANLAR
ÇOK AMAÇLI RADYASYON KORUYUCULAR
HASTA KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
KURŞUN GÖZLÜK RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ELDİVEN RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ÖNLÜK ASKILIKLARI
KURŞUN ÖNLÜK ÖZEL ÜRETİM FORMU
KURŞUN PARAVAN
KURŞUN KAPLAMA
KURŞUNLU CAM
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ÖN KORUMA
KURŞUN ÖNLÜKLER TEKNİK ŞARTNAMESİ TAM KORUMA
KURŞUNLU ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ETEK YELEK
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ GONAD KORUYUCU
ENJEKTÖR TAŞIMA KUTULARI
ANJİO AMELİYATHANE KORUYUCU SİSTEM
RADYASYON KORUYUCU MASKE
RADYASYONA KARŞI CESET TORBASI
ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK

ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK

Satışını yapmış olduğumuz İxxiR Marka Etek ve Yelek model , ön ve arka kısmı tamamen sararak maksimum bir koruma sağlanmaktadır. Genellikle aşırı şua ve yoğun x-ışını ortamında çalışanlar için üretilmiş bir üründür. Bu ürün sayesinde önden ve arka kısımdan gelen Radyasyon ışınlarına karşı sizi korumaktadır. Etek Yelek Model kurşun önlüklerimiz bele binen yükü 2 e bölerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Etek Yelek Model kurşun önlüklerimiz iki parçadan oluşmaktadır. Üst Kısımda vucut ölçülerinize göre dizayn edilmiştir. Yelek kısmı ön tarafta 0,50 Pb koruma sağlamaktadır. Yelek kısmının içinde ve dışında bulunan cepler vasıtasıyla dozimetre konulmasına uygun bir yapıdadır. Ön kısımda cırt bantlarla yapışarak kolay kullanım özelliğine sahiptir. Etek kısmı tamamen özel olarak tasarlanmış olup, yürümeyi engelleyecek yapıda değildir.

Eteğin Yapısı Çan Model olup, bu modelin sunmuş olduğu kolaylık sayesinde belinize tam bir oturma ve kavrama sağlamaktadır .Etek Ön Tarafta 0,50 Pb Koruma sağlamaktadır.  Eteğin üzerinde bulunan Cep size ayrıca kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bununla birlikte Eteğin bele tam oturmasını sağlayan Velcro yapı mevcut olup, bu yapıyı destekleyen ayrıca bel destek kemeride üzerinde bulunmaktadır. Etek ve yelek modelin askıya rahat asılması için Etek üzerinde askı kemerleri de sizin için özel olarak yapılmıştır.

Önlügümüzün koruması uluslararası normlarda olup, ön kısımda minimun 0,50 pb koruma sağlarken, arka kısmını da sararak sırt ve bel bölgesinde de en az 0,25 Pb koruma sağlar.  İxxir Marka Etek Yelek Model kurşun önlükler çalışanlar arasında çeşitli şekillerde nitelendirilmektedir. Firmamız burada belirtilen bütün özelliklerdeki önlüklerin üretimini yaparak sizin hizmetinize sunmuştur.

Etek Yelek Model Kurşun önlüklerimiz sizlerin daha rahat kullanabilmeniz açısından çeşitli modellerde üretilmektedir. Burada , model seçimini sizlere bırakmaktayız. Kurşun önlüklerimiz kolayca giyilip , çıkartılabilir özellikte olup, önlüklerimizin iç ve dış kısımlarında dozimetre cebi bulunmaktadır. Önlüklerimiz palto şeklinde (kruvaze tip ceket ) giyilerek ön kısımda

velcro bantlarla kapanmaktadır.

İxxir  Etek Yelek Model kurşun önlüklerimiz , yukarıda da belirtitğimiz gibi ergonomik özellikleri ile kullanıcılar üzerinde büyük memnuniyet yaratmaktadır. Aşağıdaki modellerde üretim sağlayarak, kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Aşağıda belirtilen modellerde üretilmiş olup,

Standart model üretimde önlüğün ön tarafı 0,50 pb Radyasyon koruyucu dan oluşmakta olup, önde kapanmaktadır.

Sarmal model üretimiden önlüğün ön tarafı 0,25 pb Radyasyon koruyucudan oluşmakta ve 2 kat olarak ön kısmı tamamen sarmaktadır.

  • ETEK YELEK KURŞUN ÖNLÜK STANDART MODEL ( ÖN 0,50 PB ARKA 0,25 PB)
  • ETEK YELEK KURŞUN ÖNLÜK SARMAL MODEL ( ÖN 0,25PB*2 =0,50PB ARKA 0,25PB)

Önlüğümüzün tasarımında kullanılan omuz destek pedleri sayesinde vucuda ve bele binen yükü hafifleterek, bele destek sağlamaktadır .Gün boyu giyileceği düşünüldüğünde vucut üzerinde ve omuzlardaki baskıyı azaltmaktadır.

İxxir Marka satışını yapmış olduğumuz Etek Yelek  Model kurşun önlüklerimizdeki geniş beden yelpazesinden beden tercihinde bulunabilirsiniz.

SS-SM-SL-MS-MM-ML-LS-LM-LL-XL-XXL

İxxir Marka satışını yapmış olduğumuz Etek Yelek Model Kurşun önlüklerimizin koruyuculuk değerleri tercihe göre ;

  • Ön 0,25 PB Arka 0,25 PB
  • Ön 0,35 PB Arka 0,25 PB
  • Ön 0,50 PB Arka 0,25 PB
  • Özel sipariş ve tasarımlara göre istenilen değerlerde üretim yapılabilmektedir.

İxxir Marka Kurşun önlüklerimizin üretiminde kullanılan malzeme özel nanoteknolojik sistemle üretilmiş ve kalite testleri yapılarak Dünyaca kabul görmüş radyasyon koruyucu metaryeldir. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sağlar ve kırılma yapmaz.

İxxir Marka Kurşun önlük üretiminde kullanılan kumaşlarımız su itici özelliğe sahiptir. Ayrıca, kolayca temizlenebilmekte ve üzerinde leke tutmayan özelliklere sahiptir. Önlüklerimizin yapısı ilk temas yanma, ateş , batmaya karşı dayanıklıdır.

 İhtiyacın olan Etek Yelek Model Kurşun Önlük için size özel ayrıcalıklar sunuyoruz. Bu ayrıcalıklar  ;

  1. Aşağıdaki beden listesinden tercihte bulunabilirsiniz.
  2.  Etek Yelek Model kurşun önlüğe istinaden de renk tercih bölümümüzden renk tercihinde bulunabilirsiniz.
  3. İstemiş olduğunuz model varsa, model tercihinde de bulunabilirsiniz.
  4. İstemiş olduğunuz modele ilişkin özel Pb koruması tercihinde bulunabilirsiniz.

 

 

UNUTMAYINIZ 

 İXXİR MARKA KURŞUN ÖNLÜKLERİMİZ VE RADYASYON KORUYUCU ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM VE FABRİKASYON HATALARINA KARŞI FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN 2 YIL GARANTİLİDİR.

 

 

Copyright 2017 KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER. Tüm hakları saklıdır.