logo KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER
Kurşun Önlük Kullanıın, Radyasyondan Korunun.Sizin İçin Üretiyoruz...
TURKİSH KURŞUN ÖNLÜK ENGİLİSH LEAD APRON KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ BİLİMSEL YAZILAR BASINDA BİZ ÜRÜN VİDEOLARIMIZ REFERANSLAR DUYURU VE KAMPANYALAR İLETİŞİM
ÖN KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
ÖN SIRT KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
TAM KORUMA ÖN ARKA KAPALI KURŞUN ÖNLÜK
ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK
ÇOCUKLAR İÇİN KURŞUN ÖNLÜKLER
HAMİLELER İÇİN KURŞUN ÖNLÜK RADYASYON KORUYUCULAR
DİŞ HEKİMİ İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
PANAROMİK ÇEKİM İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
TROİD KORUYUCULAR
GONAD KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
YENİDOĞAN GONAD VE RADYASYON KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
RADYASYON KORUYUCU PERDE
AMELİYAT MASASI KORUYUCU KALKANLAR
ÇOK AMAÇLI RADYASYON KORUYUCULAR
HASTA KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
KURŞUN GÖZLÜK RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ELDİVEN RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ÖNLÜK ASKILIKLARI
KURŞUN ÖNLÜK ÖZEL ÜRETİM FORMU
KURŞUN PARAVAN
KURŞUN KAPLAMA
KURŞUNLU CAM
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ÖN KORUMA
KURŞUN ÖNLÜKLER TEKNİK ŞARTNAMESİ TAM KORUMA
KURŞUNLU ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ETEK YELEK
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ GONAD KORUYUCU
ENJEKTÖR TAŞIMA KUTULARI
ANJİO AMELİYATHANE KORUYUCU SİSTEM
RADYASYON KORUYUCU MASKE
RADYASYONA KARŞI CESET TORBASI
KURŞUN ÖNLÜK ASKILIKLARI

Kurşun Önlük Askıları

Kullanmakta olduğunuz kurşun önlüklerinizin uzun süre koruyuculuğunu koruyabilmesi için Kullanım Klavuzumda da belirtmiş olduğumuz şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Doğru şekilde muhafaza edilen kurşun önlüğün kullanım süresi uzayacaktır. Ayrıca, doğru kullanımdan dolayı koruyuculuk özelliğini kaybetmeyecektir.  

Düzgün kullanılmadığı veya muhafaza edilmediği takdirde önlük üzerinde zamana bağlı deformasyonlar olabilir. O nedenle , kurşun önlüklerinizi mutlafa askılı olarak muhafaza etmenizi öneriyoruz.

Bu doğrultuda sizlere yardımcı olmak için , kullanım şekillerine uygun olarak aşağıdaki modellerde askı üretimi yapmaktayız.

Kurşun Askılık Modelleri

1- Tekli Özel Kurşun Önlük Askılığı                       : Kurşun önlükler için özel tasarlanıp üretilmiş bir modeldir. Bu model 1 kurşun önlüğü taşıyabilecek kapasitede üretilmiştir. Çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır. Kurşun önlüklerin muhafazasında tekli askı kullanımı söz konusu ise mutlaka çelik askı kullanılması gerekmektedir. Tahta ve diğer benzeri askıların hem yapıları hemde kullanım ömürleri açısından uygun olmadığı düşüncesindeyiz.

2- Diş Hekimliği Askılığı                                         : Duvara monte şeklinde kullanılan askılıktır. Duvara monte edildikten özel şekli sebebiyle fazla yer kaplamaz. Panaromik görüntüleme odalarında ve diş hekimliğinde rahat kullanılabilen bir askılıktır.  Özel çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır.


3- İkili Özel Duvara Monte Kurşun Önlük Askılığı : Duvara monte şeklinde kullanılan askılıktır. Duvara monte edildikten sonra üzerinde 2 adet sabit askıları bulunmaktadır.  Askıları kendi üzerindedir. Özel çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır.

4 - Üçlü Özel Duvara Monte Kurşun Önlük Askılığı : Duvara monte şeklinde kullanılan askılıktır. Duvara monte edildikten sonra üzerinde 3 adet sabit askıları bulunmaktadır.  Askıları kendi üzerindedir. Özel çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır.

5- Beşli Özel Duvara Monte Kurşun Önlük Askılığı : Duvara monte şeklinde kullanılan askılıktır. Duvara monte edildikten sonra üzerinde 5 adet sabit askıları bulunmaktadır.  Askıları kendi üzerindedir. Özel çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır. 

6- Hareketli -  10 lu Kurşun Önlük Askılığı        : Kullanım alanına göre tekerlekli ve tekerleksiz olarak sunulmaktadır. 10 Adet önlüğü muhafaza edebilecek kapasitededir. Tekerlekleri sayesinde önlükleri bir yerden bir yere taşımada kolaylıklar sağlamaktadır.Bu model askının kullanım alanı çok yaygındır. Uygun fiyat avantajı sebebiyle en çok tercih edilen bir askılıktır. Askılık üzerine önlüklerin asılması için Tekli askıya ihtiyaç vardır. Bu askılıkla beraber mutlaka tekli askılık da alınmalıdır.


7 - Beşli Hareketli Sabit Askılı Askılık                       : Duvara monte askılığa karşılık olarak , üzerinden 5 Adet önlüğün asılacağı sabit askıları bulunmaktadır. Tekerlekleri sayesinde istenilen yere önlüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlar. Üzerindeki askılar özel olarak özel bir sistemle yapılmıştır. Kullanımı önlüklerin yapısına uygundur. Özel çelik malzemeden yapılmış olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır. 

8 - Onlu Hareketli Sabit Askılı Askılık                       : Duvara monte askılığa karşılık olarak , üzerinden 10 Adet önlüğün asılacağı sabit askıları bulunmaktadır. Tekerlekleri sayesinde istenilen yere önlüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlar. Üzerindeki askılar özel olarak özel bir sistemle yapılmıştır. Kullanımı önlüklerin yapısına uygundur. Özel çelik malzemeden yapılmış olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır. eklinde kullanılan askılıktır. Duvara monte edildikten sonra üzerinde 2 adet sabit askıları bulunmaktadır.  Askıları kendi üzerindedir. Özel çelik yapıda olup, pas ve oksitlenmeye karşı özel olarak kaplanmıştır.

Copyright 2017 KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER. Tüm hakları saklıdır.