logo KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER
Kurşun Önlük Kullanıın, Radyasyondan Korunun.Sizin İçin Üretiyoruz...
TURKİSH KURŞUN ÖNLÜK ENGİLİSH LEAD APRON KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ BİLİMSEL YAZILAR BASINDA BİZ ÜRÜN VİDEOLARIMIZ REFERANSLAR DUYURU VE KAMPANYALAR İLETİŞİM
ÖN KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
ÖN SIRT KORUMA KURŞUN ÖNLÜK
TAM KORUMA ÖN ARKA KAPALI KURŞUN ÖNLÜK
ETEK YELEK MODEL KURŞUN ÖNLÜK
ÇOCUKLAR İÇİN KURŞUN ÖNLÜKLER
HAMİLELER İÇİN KURŞUN ÖNLÜK RADYASYON KORUYUCULAR
DİŞ HEKİMİ İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
PANAROMİK ÇEKİM İÇİN KURŞUN ÖNLÜK
TROİD KORUYUCULAR
GONAD KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
YENİDOĞAN GONAD VE RADYASYON KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
RADYASYON KORUYUCU PERDE
AMELİYAT MASASI KORUYUCU KALKANLAR
ÇOK AMAÇLI RADYASYON KORUYUCULAR
HASTA KORUYUCU KURŞUN ÖNLÜK
KURŞUN GÖZLÜK RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ELDİVEN RADYASYON KORUYUCU
KURŞUN ÖNLÜK ASKILIKLARI
KURŞUN ÖNLÜK ÖZEL ÜRETİM FORMU
KURŞUN PARAVAN
KURŞUN KAPLAMA
KURŞUNLU CAM
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ÖN KORUMA
KURŞUN ÖNLÜKLER TEKNİK ŞARTNAMESİ TAM KORUMA
KURŞUNLU ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ ETEK YELEK
KURŞUN ÖNLÜK TEKNİK ŞARTNAMESİ GONAD KORUYUCU
ENJEKTÖR TAŞIMA KUTULARI
ANJİO AMELİYATHANE KORUYUCU SİSTEM
RADYASYON KORUYUCU MASKE
RADYASYONA KARŞI CESET TORBASI
TROİD KORUYUCULAR

 

TROİD KORUYUCU LAR

Satışını yapmış olduğumuz İxxiR Marka Troid koruyucularımız kullanımınız için uygun ebatlardadır. Troid koruyuculaın mutlaka  şua  x-ışını ortamında çalışanların kullanmaları gereken bir üründür. Farklı kullanım alanları için geliştirilen ürünlerimiz boyun kısmını komple sararak sizi radyasyona karşı korumaktadır.

Troid Koruyucularımızın  koruması uluslararası normlarda olup,  minimun 0,50 pb koruma sağlamaktadır.

Troid koruycularımız kolayca giyilip , çıkartılabilir özelliktedir.ktedir. Bu özelliği sebebiyle iç kısımda maruz kalınan şua yı ve dış ortamda maruz kalınan şuayı rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

İxxir Troid Koruyucularımız, yukarıda da belirtitğimiz gibi ergonomik özellikleri ile kullanıcılar üzerinde büyük memnuniyet yaratmaktadır. Aşağıdaki modellerde    üretim sağlayarak, kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Aşağıda belirtilen modellerde üretilmiş olup,

1- Standart Model Troid Koruyucu      : Genel kullanıma uygun olarak satışa sunulmuş olup, en yaygın ve tercih edilen modeldir. 0,50 Pb bir koruma sağlar ve boyun kısmını komple sararak rahatsızlık vermez. Diş Hekimliğinde yaygın kullanılan bir modeldir. 

 

2- Uzantılı Model Troid Koruyucu        : Kullanım alanı olarak tercih edilen bir üründür. Boynu tamamen sarar, ön kısımdaki uzantısı sebebiyle, giyilen önlükle vucut arasında oluşabilecek boşlukların doldurulmasına yardımcı olur.0,50 Pb koruma sağlamaktadır.

 

3- Tam Koruma Model Troid Koruyucu : Bu model Troid koruyucu pek tercih edilmeyen bir modeldir. Fakat, Kurşun önlüğün kullanılmadığı ortamlarda Troid ve boyun bölgesini korumada etkin bir rol oynamaktadır. Vucutun ön kısmını geniş uzantısı sayesinde tamamen sararak ortamdaki Şuaya karşı kullanıcıyı 0,50 Pb korunum sağlar.

4- Panaromik Model Troid Koruyucu     : Bu model Panaromik çekimler için özel olarak geliştirilmiştir. Diğer Troid Koruyuculara istinaden bu modelde Troid in korunması amaçlanmıştır. Diger Troidler Panaromik çekimlerde şuayı geçirmediği için yansıtma yapmaktadır. Bu yansıtma sebebiyle Hastanın ön çene yapısının net olarak görüntülenmesi engellenmektedir. Bu görüntünün net olarak sağlanması ve hastanın korunması amacıyla özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir modeldir.

        5- Çocuklar İçin Troid Koruyucu                       : Bu model çocukların yapısı dikkate alınarak tasarlanmış ve çocukların çekimlerde mağruz kalacakları 

şuaya karşı korunmasını amaçlamaktadır. 0,50 pb koruma sağlamaktadır.

Özellikle , çocukların röntgen çekimlerinde mutlaka Troid koruyucu kullanmaları gerekmektedir. Gelişme evresinde olan çocuklarda Troid bezlerinin mağruz kalınan şuadan etkinlenmesi , çocukların gelişimelerini kötü yönde etkileyebileceği unutulmamalıdır. Normal çekimlerde olduğu gibi Diş Hekimliği çekimlerinde de mutlaka çocukların Troid koruyucu kullanmaları veya kullandırılmasının sağlanması gerekmektedir.

 

            İxxir Marka Troid Koruyucuların üretiminde kullanılan malzeme özel nanoteknolojik sistemle üretilmiş ve kalite testleri yapılarak Dünyaca kabul görmüş radyasyon koruyucu metaryeldir. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sağlar ve kırılma yapmaz.

 İxxir Marka Troid Koruyucuların üretiminde kullanılan kumaşlarımız su itici özelliğe sahiptir. Ayrıca, kolayca temizlenebilmekte ve üzerinde leke tutmayan özelliklere sahiptir. Troid Koruyucularımızın yapısı ilk temas yanma, ateş , batmaya karşı dayanıklıdır.

 

 

  1.  Troid Koruyucularımıza istinaden de renk tercih bölümümüzden renk tercihinde bulunabilirsiniz. 
  2. İstemiş olduğunuz model varsa, model tercihinde de bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2017 KURŞUN ÖNLÜK ve RADYASYON KORUYUCU GÖZLÜKLER. Tüm hakları saklıdır.